موارد کلی در نصب داکت اسپلیت‌های ایران رادیاتور از نگاه متخصصان سایت تاسیسات دات کام

راهنمای انتخاب و خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور مدل IAC-24CH/DUCT/A


داکت اسپلیت ایران رادیاتور مربوط به شرکت ایران رادیاتور است که به عنوان یکی از تولیدکنندگان مشهور و با سابقه تولید انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، به منظور تکمیل و توسعه سیستم‌های خنک کننده ساخت این شرکت، اخیراً از جدیدترین محصول خنک کننده خود با نام Duct Split Iran Radiator رونمایی کرده است.


داکت اسپلیت ایران رادیاتور در اینجا ساخته شده طبق استانداردهای روز دنیا می‌تواند به عنوان اصلی‌ترین سیستم تهویه هوا در ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و ... استفاده شود.


به طور کلی، داکت اسپلیت ها از متداول‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع در جهان هستند که مانند اسپلیت های دیواری، از یک واحد داخلی و یک واحد خارجی تشکیل شده‌اند. این دو واحد توسط لوله‌های مسی به یکدیگر متصل می‌شوند و سرمایش و گرم شدن فضای مورد نظر را فراهم می‌کنند. معمولاً داکت اسپلیت در سقف کاذب فضای مورد نظر نصب می‌شود و با استفاده از کانال هوای تهویه شده را به قسمت‌های مختلف هدایت می‌کند.


داکت اسپلیت ایران رادیاتور با قابلیت سرمایش و گرمایش، از گاز مبرد R410a و کمپرسور توین روتاری استفاده می‌کند و در حال حاضر در دو ظرفیت 2 و 2.5 تن برودتی موجود است.


رادیاتور داکت اسپلیت ایران مدل IAC-24CH / DUCT / A با ظرفیت 2 تن برودتی با برق تک فاز 220 ولت کار می‌کند و برای فضاهای 45 تا 65 متر مربع مناسب است.


در سایت و فروشگاه مرجع ما مشخصات فنی و قیمت تضمینی انواع داکت اسپلیت ایران رادیاتور با ضمانت اصلی جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.


ویژگی‌های داکت اسپلیت ایران رادیاتور مدل IAC-24CH/DUCT/A


فشار استاتیک 50 تا 80 پاسکال


 کمپرسور طرح دوتایی هیتاچی


 مجهز به ترموستات دیواری با صفحه لمسی


 مصرف برق تک فاز 220 ولت


 دامنه کامل دما برای آب و هوای مختلف از -15 تا +47+ درجه سانتیگراد


 قابلیت نصب کانالهای هوای برگشتی و هوای تازه


 قابلیت تعویض شیر ورودی هوا


 مجهز به فیلتر برای افزایش کیفیت هوا


نکات مهم در نصب و اجرای داکت اسپلیت‌های ایران رادیاتور


-قبل از نصب دستگاه، راهنمای نصب باید با دقت مطالعه شود. توجه داشته باشید که نصب نادرست دستگاه طبق دستورالعمل نصب باعث آسیب به دستگاه یا آسیب به دیگران می‌شود.


- دستگاه باید توسط نصاب مجاز و آموزش دیده شرکت ایران رادیاتور نصب، تعمیر و نگهداری شود.


- محل نصب واحد داخلی باید طوری انتخاب شود که فضای لازم برای نصب و گردش هوا برای چرخه مناسب لازم باشد.


- محل نصب پیچ‌های نگهدارنده باید آنقدر محکم باشد که بتواند وزن واحد را تحمل کند.


- رطوبت محل نصب نباید زیاد باشد زیرا باعث پوسیدگی بدنه و پیچ‌های نگهدارنده واحد می‌شود.


-پس از نصب، اطمینان حاصل کنید که هیچ گاز مبرد از اتصالات توسط دستگاه نشت یاب نشت نمی‌کند.


انواع متنوعی از داکت اسپلیت را می توان در بازار یافت که می توان به مدل های رایجی همچون، اجنرال، هایسنس، مدیا، ال جی، سامسونگ، تراست، گری، ریم، گودمن اشاره کرد. اغلب مدل های داکت اسپلیت به دو صورت داکت اسپلیت سقفی و داکت اسپلیت سقفی اینورتر به بازار عرضه می شوند. داکت اسپلیت سقفی اینورتر به علت استفاده از تکنولوژی اینورتر نسبت به نمونه های دیگر و مشابه داری مزایای بالاتری است و جدیدترین نوع داکت اسپلیت محسوب می شود.


 


منبع استفاده شده:


https://tasisat.com/product-category/cooling/duct-spilit/iranradiator-duct-split/

Comments

Private comment